Kontakt

Kontakt oss

Har du spørsmål eller kommentarer, bruk kontaktinformasjonen under, eller send en melding via kontaktskjemaet.

Damsgårdsveien 145, 5160 Laksevåg

Telefon: 55 34 86 00

E-post: firmapost@stoltz.no

Send oss en melding

Poststed (Fylles automatisk)

Kontaktpersoner

Per Christian Stoltz

Adm. dir. Stoltz Entreprenør AS

Mobil: 951 90 199

E-post: per.christian@stoltz.no

Kenneth Øvretvedt

Økonomi- og finansdirektør Stoltz Gruppen

Mobil: 920 23 532

E-post: kenneth@stoltz.no

Petter Flølo Geithus

Prosjektsjef Stoltz Entreprenør AS

E-post: petter@stoltz.no

Aasa Christine Stoltz

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig Stoltz Gruppen

Mobil: 926 94 457

E-post: aasa.christine@stoltz.no

Vidar Hundvin

Personalleder

Mobil: 901 26 592

E-post: vidar@stoltz.no

Svenn Erdal

Driftsleder betong Stoltz Entreprenør AS

Mobil: 979 64 521

E-post: svenn@stoltz.no

Terje Nordås

Daglig leder Stoltz Riving & Miljøsanering AS

Mobil: 951 71 814

E-post: terje@stoltz.no

Espen Halland

Daglig leder Stoltz Rehab

Mobil: 918 45 597

E-post: espen@stoltz.no

Grethe Johannessen

Kontorleder

Mobil: 474 73 611

E-post: grethe@stoltz.no