Kontakt

Kontakt oss

Har du spørsmål eller kommentarer, bruk kontaktinformasjonen under, eller send en melding via kontaktskjemaet.

Damsgårdsveien 145, 5160 Laksevåg

Telefon: 55 34 86 00

E-post: firmapost@stoltz.no

Send oss en melding

Poststed (Fylles automatisk)

Kontaktpersoner

Per Christian Stoltz

Adm. dir.

Mobil: 951 90 199

E-post: per.christian@stoltz.no

Kenneth Øvretvedt

Økonomisjef

Mobil: 920 23 532

E-post: kenneth@stoltz.no

Vidar Hundvin

Personalleder

Mobil: 901 26 592

E-post: vidar@stoltz.no

Sindre Mæland

Prosjektsjef

Mobil: 928 51 256

E-post: sindre@stoltz.no

Svenn Erdal

Driftsleder

Mobil: 979 64 521

E-post: svenn@stoltz.no

Terje Nordås

Leder Riving / Kjerneboring / Demolering

Mobil: 951 71 814

E-post: terje@stoltz.no

Espen Halland

Leder Rehabilitering / murertjenester

Mobil: 918 45 597

E-post: espen@stoltz.no

Roger Markhus

Lagersjef Godvik

Mobil: 971 58 267

E-post: roger@stoltz.no

Rikke Bentzon

Innkjøpssjef

Mobil: 971 68 875

E-post: rikke@stoltz.no

Aasa Christine Stoltz

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

Mobil: 926 94 457

E-post: aasa.christine@stoltz.no

Grethe Johannessen

Kontorleder

Mobil: 474 73 611

E-post: grethe@stoltz.no

Her finner du oss